Флет Компјутери са Ултра Крова
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Занимљиви текстови,линкови,слике...

5 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Занимљиви текстови,линкови,слике... - Page 2 Empty Re: Занимљиви текстови,линкови,слике...

Порука  јацз Tue Jul 21, 2009 4:35 pm

Keš taksi

Човек који свесно пркоси закону, и крши сва правила истог. За време вожње, прича са путницима, позива са мобилног, зауставља на местима где није прописано, дели мито путницима, више гледа у камеру, него где вози...И за то зна цела нација, а нико ништа не предузима а нама смртницима пишу казне за прљаву таблицу !!!!!

lol!
јацз
јацз

Број порука : 87
Join date : 19.07.2009
Age : 30
Локација : Ултра Кров Кру

Назад на врх Go down

Занимљиви текстови,линкови,слике... - Page 2 Empty Re: Занимљиви текстови,линкови,слике...

Порука  strong Tue Jul 21, 2009 4:36 pm

lol! lol! lol! lol! lol!
strong
strong

Број порука : 218
Join date : 19.07.2009
Локација : Ултра Кров Кру

Назад на врх Go down

Занимљиви текстови,линкови,слике... - Page 2 Empty Re: Занимљиви текстови,линкови,слике...

Порука  strong Tue Jul 21, 2009 4:45 pm

Žena koja ima 200 orgazama na dan!


Mnoge žene bi joj pozavidele, ali ona zapravo ima zdravstveni problem. Sara Karmen, 24-godišnjakinja iz Londona, na dan doživi èak 200 orgazama i zbog toga je oèajna.

Ona pati od sindroma trajnog seksualnog uzbudjenja (Permanent Sexual Arousal Syndrome), poremeæaja kod kojeg su mišiæi polnog organa zbog poveæanog dotoka krvi u stalnoj kontrakciji i tako podstièu orgazme.

Saru uzbudjuju najrazlièitije vibracije u okolini – vožnja vozom, fen za kosu, pa èak i zvuk aparata za fotokopiranje!

Tokom intervjua britanskom tabloidu "News of the World", ona je doživela èak pet orgazama. Ovaj problem je ometa i u poslu, jer je, s obzirom na to da radi u salonu lepote, svakodnevno izložena vibracijama razlièitih aparata.

"Neke moje stare mušterije znaju za ovaj problem, ali mi nije nimalo prijatno kad novima treba da objašnjavam zašto stenjem usred tretmana", kaže ova devojka iz Londona.

Od poremeæaja PSAS pati od 19. godine. Lekari su joj prepisali antidepresive, ali joj ta terapija nije pomogla, štaviše ona smatra da joj je stanje pogošano, odnosno bila je još uzbudjenija.

"Posle par nedelja uzimanja lekova, postajala sam još ubudjenija i bila sam u stanju neprekidnog orgazma. Moji bivši momci bili su zaprepašæeni koliko puta doživim orgazam. pa èak i posle seksa, ja bih doživela orgazam. Razmišljala sam o tome šta smo radili u krevetu i tako sam doživljavala orgazam. Imala sam u to vreme i po 150 orgazama na dan i svaki dan sam ih imala sve više, èak i 200!", kaže nesretna Sara.

Roditeljima nikada nije otkrila šta joj se dešava, a oni su mislili da je malo nastrana i hiperaktivna.

Ima samo jednu želju: "Tako bih volela da imam normalan život".
strong
strong

Број порука : 218
Join date : 19.07.2009
Локација : Ултра Кров Кру

Назад на врх Go down

Занимљиви текстови,линкови,слике... - Page 2 Empty Re: Занимљиви текстови,линкови,слике...

Порука  јацз Tue Jul 21, 2009 4:48 pm

lol! знам ко је то (ал ћуне да жемка) lol! lol!
јацз
јацз

Број порука : 87
Join date : 19.07.2009
Age : 30
Локација : Ултра Кров Кру

Назад на врх Go down

Занимљиви текстови,линкови,слике... - Page 2 Empty Re: Занимљиви текстови,линкови,слике...

Порука  strong Tue Jul 21, 2009 4:52 pm

eee manijace
strong
strong

Број порука : 218
Join date : 19.07.2009
Локација : Ултра Кров Кру

Назад на врх Go down

Занимљиви текстови,линкови,слике... - Page 2 Empty Re: Занимљиви текстови,линкови,слике...

Порука  strong Wed Sep 30, 2009 5:29 pm

i ovde da izblejim
strong
strong

Број порука : 218
Join date : 19.07.2009
Локација : Ултра Кров Кру

Назад на врх Go down

Занимљиви текстови,линкови,слике... - Page 2 Empty Re: Занимљиви текстови,линкови,слике...

Порука  Sponsored content


Sponsored content


Назад на врх Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Назад на врх


 
Permissions in this forum:
Не можете одговорити на теме у овом форуму